Redakcja Deala

Redakcja magazynu „Deal” to grupa zaprzyjaźnionych osób, której celem jest tworzenie profesjonalnego magazynu, skierowanego do szerokiego grona studenckiego oraz osób zainteresowanych tematyką biznesową. Dzięki ich pracy i zaangażowaniu dwa razy w roku ukazują się kolejne wydania, tworzonego z pasją magazynu, rozpoznawalnego w największych polskich miastach.

Karolina Stępień

Koordynator Projektu
+48 694 777 211
karolina.stepien@skninwestor.com

O swojej pracy przy projekcie mówi: „Już drugi raz mam ten zaszczyt, aby pracować przy tworzeniu nowego wydania Magazynu Deal. Wcześniej było to dla mnie mega wyzwaniem, jednak teraz odpowiedzialność, która spoczywa na moich barkach, jest o wiele większa. Zrobię wszystko, aby podołać powierzonemu mi zadaniu, tak abyście niedługo mogli podziwiać efekty naszej ciężkiej pracy. Mam nadzieję, że wszyscy będą zachwyceni XXIV już wydaniem. Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę się doczekać!”

Karolina Królikowska

Redaktor Naczelna
+48 663 782 684
karolina.krolikowska@skninwestor.com

Karolina to osoba ambitna i pracowita, dlatego też zajmuje się najważniejszymi działaniami redakcji. O swojej pracy przy projekcie wypowiada się następująco: „Mam ogromną przyjemność pracować nad drugim już w mojej karierze wydaniem Deala, tym razem w nieco innej roli. Mogę śmiało stwierdzić, że o ile poprzednim razem wartość odczuwanej satysfakcji z każdym wykonanym zadaniem sumowała się, o tyle tym razem czuję, że ulega ona potęgowaniu. Gorąco wierzę, że w tworzonym przez nas XXIV wydaniu Magazynu każdy znajdzie coś dla siebie, tym bardziej, że będzie to wynik pracy ambitnych, otwartych i ciekawych świata osób, z którymi mam możliwość współpracować!”

Karolina Wędzik

Redaktor

Karolina to osoba odpowiedzialna m.in. za grafiki na fanpage’u Deala. „Mam ten zaszczyt, by być częścią tak dużego projektu jak Magazyn Deal! Współpraca przy nim to czysta przyjemność! Przy każdym etapie zadań mogę sprawdzić własne możliwości i dodatkowo nauczyć się czegoś nowego. W życiu ważny jest dla mnie rozwój osobisty, dlatego wykorzystuję każdą okazję, by zdobyć wiedzę i doświadczenie.”

Karol Ludwiczak

Redaktor

Karol to jedyny mężczyzna wśród naszej damskiej redakcji. W Magazynie odpowiada za kontakt z uczelniami oraz studentami biorącymi udział w tym przedsięwzięciu. O pracy w projekcie mówi: „Deal to jeden z pierwszych projektów, w których uczestniczę i jest mi niezmiernie miło, że mam okazję zaczynać od takiej inicjatywy. Jest to duże wyzwanie, lecz satysfakcja z tworzenia magazynu okazała się ogromna. Tworzenie Deala to idealna okazja do rozwoju (pod każdym względem) oraz szansa na poznawanie wspaniałych, ambitnych osób.”

Weronika Ziółek

Redaktor

„Moim zadaniem jest opiekowanie się stroną Deala na Facebooku, gdzie staram się przekazać Wam – czytelnikom – jak najciekawsze treści. Magazyn Deal to jedna z najciekawszych inicjatyw studenckich, w jakich mam możliwość uczestniczyć. Pozwala wypracować w sobie wiele dobrych nawyków, takich jak skrupulatność i pracowitość. Co więcej, cieszę się, że mogę pracować przy tak wartościowych osobach, od których można się wiele nauczyć.”

POPRZEDNI KOORDYNATORZY

Natalia Kaczmarek

Koordynator projektu
XXIII Wydania Magazynu Deal

Magdalena Borettini

Redaktor Naczelna
XXIII Wydania Magazynu Deal