Redakcja Deala

Redakcja magazynu „Deal” to grupa zaprzyjaźnionych osób, której celem jest tworzenie profesjonalnego magazynu, skierowanego do szerokiego grona studenckiego oraz osób zainteresowanych tematyką biznesową. Dzięki ich pracy i zaangażowaniu dwa razy w roku ukazują się kolejne wydania, tworzonego z pasją magazynu, rozpoznawalnego w największych polskich miastach.

Natalia Kaczmarek

Koordynator Projektu
+48 503 755 430
natalia.kaczmarek@skninwestor.com

O swojej pracy przy projekcie mówi: „W Magazynie Deal zajmuję się pozyskaniem partnerów, drukiem i kolportażem. Deal to magazyn tworzony w 100% przez nas, studentów. Cieszę się, że pracę autorów, zaprzyjaźnionych organizacji i kół akademickich, patronów medialnych i wszystkich, którzy współtworzą magazyn mogą koordynować tak wspaniałe, ambitne kobiety. Liczę, że obecne wydanie pokaże na ile stać 5 młodych studentek.”

Magdalena Borettini

Redaktor Naczelna
+48 509 556 624
magdalena.borettini@skninwestor.com

Zajmuje się działaniami redakcji. Redaktorki ciepło wypowiadają się o Magdzie: „Bez niej to wydanie nie byłoby tak świetną przygodą. Swoją pozycję traktuje bardzo poważnie i udaje jej się wychwycić szczegóły, które samemu ciężko zauważyć.”, „Widać, że praca w Magazynie znaczy dla niej naprawdę dużo. W razie problemów nigdy nie odmówi pomocnej dłoni i zmotywuje team do zwiększenia obrotów!”.

Karolina Królikowska

Redaktor

Karolina to osoba odpowiedzialna za kontakt z partnerami. W team’ie Deala czuje się jak ryba w wodzie: „Każdy kolejny etap pracy nad najbliższym wydaniem Magazynu daje mi coraz więcej satysfakcji. Miło czuć, że robi się coś wartościowego, w dodatku we współpracy z wartościowymi ludźmi”.

Karolina Stępień

Redaktor

Opieka nad stroną internetową Deala i kontakt z partnerami medialnymi to zadania właśnie Karoliny! To ona dba również, żeby magazyn z formie papierowej znalazł się na Waszych uczelniach. „Deal to pierwszy tak duży projekt, jaki do tej pory miałam przyjemność współtworzyć. Jest to spore wyzwanie, z którym wiąże się wiele obowiązków i pracy jednak warto. Nie dość, że współpracuję z naprawdę przyjaznymi i otwartymi osobami, to jeszcze dodatkowo mogę się wiele nauczyć” .

Ania Walaszczyk

Redaktor

To właśnie ona zajmuję się promocją Deala na Facebooku. Wszystkie posty dotyczące 23. wydania naszego Magazynu czytacie spod jej pióra. „W teamie redakcyjnym czuję się niezwykle dobrze, pracuję wśród ambitnych studentek, a każdy kolejny dzień przynosi nowe wyzwania. Deal to mój pierwszy projekt, w którym uczestniczę i jestem z tego naprawdę dumna”.