Redakcja Magazynu Deal

Redakcja magazynu „Deal” to grupa zaprzyjaźnionych osób, której celem jest tworzenie profesjonalnego magazynu, skierowanego do szerokiego grona studenckiego oraz osób zainteresowanych tematyką biznesową. Dzięki ich pracy i zaangażowaniu dwa razy w roku ukazują się kolejne wydania, tworzonego z pasją magazynu, rozpoznawalnego w największych polskich miastach.

Weronika Ziółek

Koordynator Projektu
+48 698 322 822
weronika.ziolek@skninwestor.com

O swojej pracy przy projekcie mówi: „Już drugi raz mam przyjemność uczestniczyć w tak wyjątkowym przedsięwzięciu, lecz tym razem trzymam nad nim główną pieczę. Odpowiadam za pozyskanie partnerów, druk oraz kolportaż do największych ośrodków akademickich w całej Polsce. Wraz z całym, ambitnym teamem XXV. wydania postaramy się, aby jego zawartość zapadła Wam szczególnie w pamięć.”

Karolina Wędzik

Redaktor Naczelna
+48 660 859 522
karolina.wedzik@skninwestor.com

Karolina to osoba ambitna i pracowita, dlatego też zajmuje się najważniejszymi działaniami redakcji. O swojej pracy przy projekcie wypowiada się następująco: „Magazyn Deal to wyjątkowy projekt, który jest wspólną pracą zarówno całego zespołu, jak i autorów nadesłanych artykułów. Daje on również możliwość rozwoju oraz zdobycia dużego doświadczenia. XXV wydanie będzie wyjątkowe, nie tylko ze względu na liczbę, ale również na ludzi go tworzących, których łączy ambicja, zaangażowanie i chęć rozwoju. Mam nadzieję, że każdy z Was znajdzie w nim coś dla siebie i tak samo jak Wy, nie mogę się doczekać finalnego efektu!”

Michalina Kaczmarek

Redaktor

Michalina to osoba odpowiedzialna m.in. za promocję na fanpage’u Deala. „W tym wydaniu odpowiadałam za promocję wydarzenia #napiszdoDeala i wspieram prowadzenie tego fanpage’a. Udział w projekcie Magazyn Deal to dla mnie wyjątkowa możliwość zdobycia doświadczenia w pracy zespołowej, nauka sumienności oraz rozwinięcie zdolności dziennikarskich. Ogromnie się cieszę, że mogę być częścią historycznego XXV. wydania Magazynu.”

Piotr Liszewski

Redaktor

Piotr to jedyny mężczyzna wśród naszej damskiej redakcji. W Magazynie odpowiada za kontakt z uczelniami oraz studentami biorącymi udział w tym przedsięwzięciu. O udziale w projekcie mówi: „Magazyn Deal to pierwszy ogólnopolski projekt, jaki mam przyjemność współtworzyć w szeregach SKN Inwestor, wiąże się z nim wiele pracy i obowiązków – jednak warto. Każde wyzwanie, przed którym staję, zajmując się magazynem obok doświadczenia, daje mi również mnóstwo satysfakcji, a współpraca z tak wspaniałymi i ambitnymi redaktorkami to czysta przyjemność. Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę się doczekać by wziąć w ręce jubileuszowe, XXV wydanie Magazynu Deal!”

piotr.liszewski@skninwestor.com

Martyna Adamowicz

Redaktor

Martyna to otwarta i ambitna osoba, która w najnowszym wydaniu magazynu odpowiedzialna jest za kontakt z partnerami i komunikację z autorami artykułów.  „W szeregi SKN Inwestor wstąpiłam dosyć niedawno – ubiegłej wiosny, dlatego Magazyn Deal to jeden z pierwszych projektów, w którym mam okazję uczestniczyć. Bardzo cieszę się, że mogę tworzyć tak wyjątkowy magazyn. W wolnym czasie gram w amatorskim teatrze, poznaję nowe miejsca, a mój ulubiony smak waty cukrowej to jagodowa.”

POPRZEDNI KOORDYNATORZY

Karolina Stępień

Koordynator projektu
XXIV Wydania Magazynu Deal

Karolina Królikowska

Redaktor Naczelna
XXIV Wydania Magazynu Deal