Redakcja Magazynu Deal

Redakcja magazynu „Deal” to grupa zaprzyjaźnionych osób, której celem jest tworzenie profesjonalnego magazynu, skierowanego do szerokiego grona studenckiego oraz osób zainteresowanych tematyką biznesową. Dzięki ich pracy i zaangażowaniu dwa razy w roku ukazują się kolejne wydania, tworzonego z pasją magazynu, rozpoznawalnego
w największych polskich miastach.

Paulina Rudzka

Koordynator Projektu

Bycie Koordynatorem Magazynu Deal, który jest magazynem o zasięgu ogólnopolskim, traktuję jako ogromne wyróżnienie i szansę na zdobycie cennego doświadczenia. Jest to również duże wyzwanie i moja rola wiąże się z jeszcze większą odpowiedzialnością za realizację tego przedsięwzięcia, jednak uważam, że zaangażowanie i determinacja są kluczem do sukcesu. Razem z całą Redakcją pracujemy nad tym, aby XXVIII wydanie było na jak najwyższym poziomie i spełniało oczekiwania wszystkich czytelników.

Katarzyna Czaplarska

Redaktor Naczelna

Już drugi raz mam przyjemność pracować nad tworzeniem Magazynu Deal – tym razem jako redaktor naczelna. Przed nami sporo do zrobienia, ale wiem, że w efekcie powstanie coś wielkiego! Co roku tak wielu studentów chce dołączyć do tworzenia Deala, wysyłając nam artykuły, dzięki czemu każda edycja ma w sobie coś wyjątkowego i jednocześnie łączącego społeczność z wielu miast. Ich zapał dodaje siły, by z roku na rok dążyć, aby Magazyn Deal był coraz lepszy i w kontekście treści, i możliwości rozwoju dla redakcji, która nad nim pracuje. Nie mogę się doczekać możliwości zaprezentowania XXVIII wydania studentom!

Izabela Bogulska

Redaktor

Członkostwo w SKN Inwestor dało mi niepowtarzalną okazję znalezienia się w gronie redakcyjnym Magazynu Deal. Praca nad 28 wydaniem ogólnopolskiego pisma tworzonego przez studentów jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem, jak i wyzwaniem. To wyjątkowa inicjatywa łącząca autorów z czytelnikami. Mam nadzieję, że jako redaktor – pośrednik zadbam o aspekt merytoryczny, a kreatywne i pełne zaangażowania treści, zainspirują odbiorców i stworzą przyjemną lekturę.

Michał Kania

Redaktor

Mimo że stawiam dopiero pierwsze kroki w SKN Inwestor, to jednym z pierwszych wyzwań, jakie zostało przede mną postawione, jest praca nad kolejnym, już XXVIII wydaniem Magazynu Deal. Jestem szczęśliwy i podekscytowany taką możliwością rozwoju właśnie w tym projekcie! Liczę, iż trud, jaki włożę w pracę jako redaktor, przyniesie skutek i będzie to najlepsze wydanie magazynu w dziejach jego istnienia.

Anna Komarowska

Redaktor

Bardzo się cieszę, że mam możliwość pracy nad tym projektem. Magazyn Deal to idealna szansa na rozwój, zarówno dla redakcji, jak i dla ambitnych studentów, którzy zdecydują się napisać artykuł do naszego magazynu. Wierzę, że będzie to wyjątkowe wydanie, tak jak sam numer edycji. W końcu w matematyce liczba 28 jest drugą po szóstce liczbą doskonałą!

POPRZEDNI KOORDYNATORZY

Marta Kołodziejczyk

Koordynator projektu
XXVII Wydania Magazynu Deal

Justyna Sputowska

Redaktor Naczelny
XXVII Wydania Magazynu Deal