Redakcja Magazynu Deal

Redakcja magazynu „Deal” to grupa zaprzyjaźnionych osób, której celem jest tworzenie profesjonalnego magazynu, skierowanego do szerokiego grona studenckiego oraz osób zainteresowanych tematyką biznesową. Dzięki ich pracy i zaangażowaniu dwa razy w roku ukazują się kolejne wydania, tworzonego z pasją magazynu, rozpoznawalnego
w największych polskich miastach.

Aleksandra Grzelińska

Koordynator Projektu

Możliwość koordynowania projektu, jakim jest Magazyn Deal, jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem, a zarazem wyzwaniem. Jest to jeden z największych i najważniejszych projektów realizowanych przez SKN Inwestor. Dzięki niemu studenci z całej Polski mogą wykazywać się swoją wiedzą i umiejętnościami przy pisaniu artykułów. Magazyn jest w pełni tworzony i redagowany przez studentów, co czyni go jeszcze bardziej wyjątkowym. Wierzę, że w XXIX wydaniu Magazynu Deal, każdy znajdzie coś dla siebie i będzie cieszyło się ono równie dużym zainteresowaniem, jak poprzednie edycje.

Michał Kania

Redaktor Naczelny

Po raz drugi mam okazję współtworzyć Magazyn Deal. Tym razem jednak zająłem rolę Redaktora Naczelnego. Jestem niesamowicie zaszczycony, że to właśnie ja zostałem wybrany na to stanowisko. Zarówno dla mnie, jak i dla całego zespołu będzie to bardzo pracowity okres, ale z doświadczenia wiem, że efekt końcowy jest tego warty. Możliwość zrealizowania magazynu od początku do końca tworzonego przez studentów to coś niesamowitego. Fakt, że nasi rówieśnicy dzięki Dealowi dostają możliwość rozwoju, mogą dzielić się z innymi swoją wiedzą i zainteresowaniami jest czymś niesamowitym! Mam nadzieje, że aktualna- XXIX edycja będzie najlepszą w historii Magazynu Deal!

Angelika Lisiewska

Redaktor

Pomimo, że niedawno dołączyłam do SKN Inwestor, mam przyjemność być jednym z redaktorów XXIX edycji Magazynu Deal. Jest to dla mnie niesamowite wyróżnienie i szansa na rozwój, którą na pewno wykorzystam. Wraz z całą redakcją dołożę wszelkich starań, abyście już wkrótce mogli ujrzeć w magazynie swoje artykuły bądź przeczytać inne, które poszerzą Wasze horyzonty. Mam nadzieję, że trud włożony w tworzenie tego ogólnopolskiego magazynu sprawi, iż treści umieszczone w Dealu będą dla Was inspiracją, a czas spędzony na czytaniu- efektywny. Już niedługo zapraszam do lektury, a tymczasem nie zwlekaj i #napiszdoDeala!

Scott Brodniewicz

Redaktor

Możliwość bycia częścią XXIX wydania Magazynu Deal jest nie tylko wyróżnieniem, ale też ogromną okazją. Z każdym kolejnym wydaniem ze swoimi artykułami zgłasza się coraz więcej studentów, co tworzy szansę na stworzenie czegoś wyjątkowego. Poświęcę bardzo dużo czasu i pracy, aby redagowane przeze mnie wydanie było jak najlepsze i żeby czytanie go było prawdziwą przyjemnością.

Marika Ślusarczyk

Redaktor

Praca w zespole redakcyjnym Magazynu Deal, który ma zasięg ogólnopolski to dla mnie ogromne wyróżnienie, ale też wyzwanie. Jestem podekscytowana możliwością rozwoju i zdobywania tak cennego doświadczenia. Wierzę, że to już 29 wydanie Magazynu będzie wyjątkowe, dzięki ciężkiej pracy naszego Zespołu oraz studentów tworzących artykuły.

POPRZEDNI KOORDYNATORZY

Paulina Rudzka

Koordynator projektu
XXVIII Wydania Magazynu Deal

Katarzyna Czaplarska

Redaktor Naczelny
XXVIII Wydania Magazynu Deal