• Warszawa
  Warszawa
 • Poznań
  Poznań
 • Warszawa
  Warszawa
 • Kraków
  Kraków
 • Warszawa
  Warszawa
 • Łódź
  Łódź

Stała dystrybucja Deala obejmuje najważniejsze punkty łódzkiego środowiska akademickiego oraz współpracujące z nami uczelnie na terenie całej Polski. Docieramy do ponad 30 000 Studentów w Łodzi. Jesteśmy obecni na najważniejszych uniwersytetach na terenie całego kraju, m.in SGH w Warszawie, Uniwersytetach Ekonomicznych w Krakowie i Wrocławiu, czy Uniwersytetach w Gdańsku, Poznaniu i Katowicach.

Współpracujemy z 16 organizacjami akademickimi z całej Polski, utrzymujemy stały kontakt z Centrami Promocji uczelni wyższych. Docieramy do najbardziej ambitnych studentów.

Magazyn Deal z każdym kolejnym wydaniem zwiększa swój zasięg i staje się coraz bardziej rozpoznawalny w całej Polsce. Kolportaż realizowany jest w największych ośrodkach akademickich w Polsce, przy współpracy z kołami naukowymi oraz innymi organizacjami studenckimi:

Z racji tego, że zależy nam na dalszym rozwoju magazynu, jesteśmy bardzo otwarci na kolejne możliwości współpracy, gdy takie się pojawiają. Tematyka magazynu jest bardzo różnorodna i sprzyja poszerzaniu horyzontów niezależnie od specyfiki danej organizacji.

Jeśli chcesz przeczytać najnowsze wydanie Magazynu Deal na swojej uczelni… Zapraszamy do współpracy!

Od 2013 roku prowadzimy fanpage Magazynu Deal w serwisie Facebook. Obecnie śledzi go już ponad 1 720 osób. Do promocji Deala wykorzystujemy również fanpage SKN Inwestor, liczący 2400 „polubień”.


Magazyn Deal dostępny jest również w całości w wersji elektronicznej na platformie poświęconej prasie: www.issuu.com.